Kontakt

Telefonnummer:
(+47) 92 32 96 56

Mailadresse:
mail@filmfrasor.no

Besøksadresse:
Filmens hus, Dronningens gate 16, Oslo, 4. etasje

Faktura- og postadresse:
Stiftelsen Film fra Sør
Dronningens gate 16
0152 Oslo
Norway

Organisasjonsnr: 876 705 192 MVA

STAB 

 heidi til web

Heidi Palm Sandberg
Daglig leder
Mail: heidi@filmfrasor.no  
Tlf: +47 48 21 73 73    

 

       

Kristian Takvam Kindt
Prosjektleder Arabiske Filmdager
Mail: kristian@filmfrasor.no 
Tlf: + 47 95 10 92 46 

 

 

Gjermund Granlund
Prosjektleder Arabiske Filmdager
Mail: gjermund@filmfrasor.no 
Tlf: +47 93 00 81 04 

 Idag

Ida Guldbrandsen
Produsent
Mail: idag@filmfrasor.no  
Tlf: +47 90 52 77 02

 Johanne

Johanne Svendsen Rognlien 
Marked- og kommunikasjef
Mail: johanner@filmfrasor.no  
Tlf: + 47 92 69 69 35

 

Mads

Mads Wølner Voss
Printkoordinator og teknisk ansvarlig
Mail: mads@filmfrasor.no  
Tlf: +47 95 03 77 29

Anett

Anett Fondevik
Pressesjef
Mail: anett@filmfrasor.no  
Tlf: +47 93 63 39 33