Kontakt

Telefonnummer:
(+47) 22 82 24 82

Mailadresse:
mail@filmfrasor.no

Besøksadresse:
Filmens hus, Dronningens gate 16, Oslo, 7. etasje

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Film fra Sør
Dronningens gate 16
0152 Oslo
Norway

Organisasjonsnr:
876 705 192 MVA

Alle fakturaer sendes til mail@filmfrasor.no 

 

Stab 

DAGLIG LEDER                         

Susann Østigaard

Tlf: (+47) 91 55 78 49
E-post: susann@filmfrasor.no

lasse til web

KUNSTNERISK LEDER

Lasse Skagen

Tlf: (+47) 22 82 24 80
Mobil: (+47) 95 81 42 73
E-post: lasses@filmfrasor.no

Ida J nett formatert

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Ida Johannessen

Tlf: (+47) 22 82 24 82
Mobil: (+47) 94 48 47 25
E-post: idaj@filmfrasor.no

eivind til web

 

PROGRAM- OG PRINTKOORDINATOR

Eivind Grøtteland

Tlf: (+47) 90 79 16 39
E-post: eivind@filmfrasor.no

 

FESTIVALPRODUSENT

Ida Gulbrandsen

Tlf: (+47) 90 52 77 02
E-post: idag@filmfrasor.no

gjermund nett formatert

PRESSEKOORDINATOR

Gjermund Granlund

Tlf: (+47) 93 00 81 04
E-post: gjermund@filmfrasor.no

 

MARKEDSKOORDINATOR 

Alexandra O'Neal  

Tlf: (+47) 91 14 35 91
E-post: alexandrao@filmfrasor.no

 

ARRANGEMENTSKOORDONATOR

Maria Løvik

Tlf: (+47) 99 23 38 79
E-post: marial@filmfrasor.no

 

GJESTE- OG JURYKOORDINATOR           

Åsa Paaske Gulbrandsen

Tlf: (+47) 48 00 72 92
E-post: asa@filmfrasor.no

 

PROSJEKTLEDER: DET KRITISKE ROM / SØRFOND FORUM 

Per Eirik Gilsvik

Tlf: (+47) 47 63 14 71
E-post: pereirik@filmfrasor.no 

REDAKTØR MAGASIN OG WEB

Le LD Nguyen

Tlf: (+47) 91 84 51 18

E-post: le@filmfrasor.no

REDAKSJON MAGASIN OG WEB

Johanne Svendsen Rognlien

Tlf: (+47) 92 69 69 35

E-post: johanner@filmfrasor.no

REDAKSJON MAGASIN OG WEB

Nicolai Berg Hansson

Tlf: (+47) 93 88 63 28

E-post: nicolaih@filmfrasor.no

FRIVILLIGKOORDINATOR

Sunniva Bjerkaas

Tlf: (+47) 95 88 98 93

E-post: sunnivab@filmfrasor.no

PRINTASSISTENT

Alexander Svanåsbakken

E-post: alexanders@filmfrasor.no

DAGLIG LEDER - I PERMISJON

Heidi Palm Sandberg 

Tlf: (+47) 22 82 24 81
Mobil: (+47) 48 21 73 73 
E-post: heidi@filmfrasor.no


Styret 

Truls Kontny

Styreleder 

Truls Kontny

Nestleder

Lamisi Gurah Blackman 

Styremedlem 

Kari Marstein

Styremedlem

Synnøve Hørsdal 

Styremedlem

Erik Giercksky   

Styremedlem

Tom Eilertsen