Kontakt

Mailadresse:
mail@filmfrasor.no

Telefon: 
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Filmens hus, Dronningens gate 16, Oslo, 4. etasje

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret
Dronningens gate 16
0152 Oslo
Norway

Merk faktura med "Film fra Sør"

Organisasjonsnr:
876 705 192 MVA

Alle fakturaer sendes til mail@filmfrasor.no 

 

Stab

 _MG_9886 copy

   

 

DAGLIG LEDER

 Ingrid Sølverud

 E-mail: ingrids@festivalkontoret.no 
 Tlf: (+47)  478 94 091  


 

Lasse

   

 KUNSTNERISK LEDER

 Lasse Skagen

 Mail: lasses@filmfrasor.no  
 Tlf: (+47) 95 81 42 73

 

Anett

   

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Anett Fondevik 

Mail: anett@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 936 33 933

 

Idag

   

PRODUSENT

Ida Gulbrandsen

Mail: idag@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 90 52 77 02

 

Mads

   

PROGRAM- OG PRINTKOORDINATOR

 Mads Wølner Voss

 Mail: mads@filmfrasor.no 
 Tlf: (+47) 950 37 729

 

Pereirik

   

PROSJEKTLEDER SKOLE OG SØRFOND

Per Eirik Gilsvik

Mail: pereirik@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 47 63 14 71

Cato

   

REDAKTØR

Cato Fossum

Mail: cato@filmfrasor.no  
Tlf: (+47) 920 50 542 


Johanne

   

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR

Johanne Svendsen Rognlien

Mail: johanner@filmfrasor.no 
Tlf: (+47) 92 69 69 35  

 

 JohnnyVaetNordskog_portrett_web_VN_3367    

ARRANGEMENTSKOORDINATOR 

Åsa Paaske Gulbrandsen 

Mail: asa@filmfrasor.no 
Tlf: (+47) 480 07 292

 

     

 

 

 

   

 

       

 

PROGRAMRÅD FOR FILM FRA SØR 2018 

  • LASSE SKAGEN,
    Kunstnerisk leder Film fra Sør

  • CHRISTIN BERG,
    Programdirektør Nordisk Film Kino  

  • PER EIRIK GILSVIK,
    Prosjektleder skole og Sørfond 

  • MADS WØLNER VOSS,
    Program- og printkoordinator Film fra Sør

  • JOHANNE SVENDSEN ROGNLIEN,
    Markeds- og kommunikasjonskoordinator Film fra Sør

  • TRULS FOSS,
    Programsjef Vega Kino 

  • CHLOÉ FAULKNER,
    Barne- og ungdomsfilmkonsulent for Filmklubbforbundet

     


    Styret 

    Truls Kontny

    Styreleder 

    Truls Kontny

     

    Nestleder

    Synnøve Hørsdal 

     
    Cath Røsseland

    Styremedlem

    Cathrine Røsseland  

     
    kari05 

    Styremedlem

    Kari Hesthamar 

     
    Rolf Vestvik headshot

    Styremedlem

     Rolf A. Vestvik 

     

    Styremedlem

    Tom Eilertsen