Kontakt

Mailadresse:
mail@filmfrasor.no

Besøksadresse:
Filmens hus, Dronningens gate 16, Oslo, 4. etasje

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Film fra Sør
Dronningens gate 16
0152 Oslo
Norway

Organisasjonsnr:
876 705 192 MVA

Alle fakturaer sendes til mail@filmfrasor.no 

 

Stab

heidi til web

   

 DAGLIG LEDER

 Heidi Palm Sandberg 

 E-mail: heidi@filmfrasor.no 
 Tlf: (+47) 48 21 73 73 


 

Lasse

   

 KUNSTNERISK LEDER

 Lasse Skagen

 Mail: lasses@filmfrasor.no  
 Tlf: (+47) 95 81 42 73

Anett

   

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Anett Fondevik 

Mail: anett@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 936 33 933

 

Idag

   

PRODUSENT

Ida Gulbrandsen

Mail: idag@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 90 52 77 02

Mads

   

PROGRAM- OG PRINTKOORDINATOR

 Mads Wølner Voss

 Mail: mads@filmfrasor.no 
 Tlf: (+47) 950 37 729

Pereirik

   

PROSJEKTLEDER SKOLE OG SØRFOND

Per Eirik Gilsvik

Mail: pereirik@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 47 63 14 71

Cato

   

REDAKTØR

Cato Fossum

Mail: cato@filmfrasor.no  
Tlf: (+47) 920 50 542 
 

Johanne

   

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR

Johanne Svendsen Rognlien

Mail: johanner@filmfrasor.no 
Tlf: (+47) 92 69 69 35  

     

ARRANGEMENTSKOORDINATOR 

Åsa Paaske Gulbrandsen 

Mail: asa@filmfrasor.no 
Tlf: (+47) 480 07 292

     

GJESTE- OG JURYKOORDINATOR

Hanna von Bergen 

Mail: hanna@filmfrasor.no 
Tlf: (+47) 453 92 187

     

FESTIVALKOORDINATOR

Mads Halvorsen 

Mail: madsh@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 913 64 950 

     

PRAKTIKANT - PRINT 

Nora Ljøstad 

Mail: noral@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 971 15 082

     

PRAKTIKANT 

Lina Henningsson 

Mail: linah@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 417 76 791

Idaj

   

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF 

(i permisjon)

Ida Johannessen

Mail: idaj@filmfrasor.no  
Tlf: (+47) 94 48 47 25

       

 


Styret 

Truls Kontny

Styreleder 

Truls Kontny

 

Nestleder

Synnøve Hørsdal 

 
Cath Røsseland

Styremedlem

Cathrine Røsseland  

 
kari05 

Styremedlem

Kari Hesthamar 

 
Rolf Vestvik headshot

Styremedlem

 Rolf A. Vestvik 

 

Styremedlem

Tom Eilertsen