Kontakt

Telefonnummer:
(+47) 22 82 24 82

Mailadresse:
mail@filmfrasor.no

Besøksadresse:
Filmens hus, Dronningens gate 16, Oslo, 4. etasje

Faktura og postadresse:
Stiftelsen Film fra Sør
Dronningens gate 16
0152 Oslo
Norway

Organisasjonsnr:
876 705 192 MVA

Alle fakturaer sendes til mail@filmfrasor.no 

 

Stab

heidi til web
 

   

 

 DAGLIG LEDER

 Heidi Palm Sandberg 

 E-mail: heidi@filmfrasor.no 
 Tlf: (+47) 22 82 24 81
 Mobil: (+47) 48 21 73 73 


 

 Lasse    

 KUNSTNERISK LEDER

 Lasse Skagen

 Mail: lasses@filmfrasor.no  
 Tlf: (+47) 22 82 24 80
 Mobil: (+47) 95 81 42 73

Anett    

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

 Anett Fondevik 

 Mail: anett@filmfrasor.no
 Tlf: (+47) 22 82 24 80
 Mobil:(+47) 936 33 933

 

Idag    

 

 PRODUSENT

 Ida Gulbrandsen

 Mail: idag@filmfrasor.no  
 Tlf: (+47) 22 82 24 82
 Mobil: (+47) 90 52 77 02


 

Mads    

 

 

PROGRAM- OG PRINTKOORDINATOR

 Mads Wølner Voss

 Mail: mads@filmfrasor.no 
 Tlf: (+47) 950 37 729


 

Pereirik 

   

 

 

PROSJEKTLEDER SKOLE OG SØRFOND

Per Eirik Gilsvik

Mail: pereirik@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 47 63 14 71

 


 

Cato

 

 

   

REDAKTØR

Cato Fossum

Mail: cato@filmfrasor.no
Tlf: (+47) 920 50 542 
 

 

Johanne     

 

 

 

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR

 Johanne Svendsen Rognlien

 Mail: johanner@filmfrasor.no 
 Tlf: (+47) 92 69 69 35  


 

 

 
Idaj    

 

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF
(i permisjon)

 Ida Johannessen

 Mail: idaj@filmfrasor.no  
 Tlf: (+47) 22 82 24 80
 Mobil: (+47) 94 48 47 25


 

       

 


Styret 

Truls Kontny

Styreleder 

Truls Kontny

Cath Røsseland

Styremedlem

Cathrine Røsseland  

Heidi Olufsen

Styremedlem 

Heidi Olufsen

Styremedlem

Synnøve Hørsdal 

Rolf Vestvik headshot

Styremedlem

 Rolf A. Vestvik 

Styremedlem

Tom Eilertsen